EPSON SureColor SC-T7200
  • EPSON SureColor SC-T7200

EPSON SureColor SC-T7200

Preces kods: C11CD68301A0

B0 izmēra, 111,8cm, 5 krāsu pigmenta tinšu printeris plakātu, plānu, afišu, rasējumu un arhitektūras izdruku vajadzībām. Izdrukās ir mitrumizturīgas un drukātos plakātus var izvietot āra apstākļos.

Piegāde: Jāpasūta, piegāde 14 darba dienu laikā.
Daudzums:

Cena ar PVN:

4 524,98 €

Printerim SC-T7200, kas ir izstrādāts, lai nemanāmi iekļautos biroja vidē, ir gludas formas un nelieli izmēri. Tas ir lietojams no priekšas, tāpēc to var ērti novietot pie sienas. Produktīvs un ekonomisks.

A1 formāta izdruku melnraksta režīmā uz parasta papīra izdrukā tikai 28 sekundēs,

700 ml, 350 ml un 110 ml tintes kasetnes.

Printeris ir vienkārši uzstādāms un integrējams dažādās ražošanas vidēs. Turklāt šī printera lietošana ir tik vienkārša, ka darbiniekiem nav nepieciešama īpaša apmācība. Visas vadības ierīces ir priekšpusē. Apdrukājamie materiāli printerī tiek padoti no augšas, un izdrukas tiek izvadītas pa printera priekšu, kur tās grozā tiek novietotas kaudzītē. Pateicoties svītrkoda drukāšanai uz apdrukājamā materiāla, var vienkārši noteikt atlikušā papīra daudzumu rullī.

Noturīgi, augstas kvalitātes rezultāti Tinte Epson UltraChrome XD ir īpaši izstrādāta, lai radītu augstas kvalitātes, noturīgas izdrukas ar piesātinātu melno krāsu, plašu krāsu gammu un smalkas, precīzas līnijas pat 0,02 mm platumā. Šī pigmentu tinte neizsmērējas, nedrūp, un tā ir ūdensnoturīga, tāpēc varat iegūt izdrukas, kas ir piemērotas īslaicīgai lietošanai āra apstākļos.Programmatūra PRESTIGE, kas paredzēta Epson ierīcēm Programmatūra nodrošina dažāda veida iepriekš definētus izkārtojumus, ieskaitot tematiskas grafikas modei, pārtikas precēm, ceļojumiem, rotaļlietām u.c. Tā ir lieliski piemērota iknedēļas un citām īslaicīgām reklāmām.Samazināti rēķini un ietekme uz vidi Lai samazinātu ietekmi uz apkārtējo vidi, printerī SC-T7200 tiek izmantotas ūdens bāzes tintes, un savas lieliskās energoefektivitātes dēļ printeris atbilst standartam ENERGY STAR.

Iespējams aprīkot ar papildus ruļļu padevi un skaneri.

C11CD68301A0

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: