EPSON SureColor SC-T7700D

Preces kods: C11CH83301A0

44 collu tehniskais printeris

Uzlabotas drošības funkcijas Aizsargājiet īpaši konfidenciālus dokumentus bez piepūles

Kompakts un mūsdienīgs dizains Nevainojami iederas gandrīz jebkurā darba vidē

Iespaidīgs drukas ātrums Līdz 130 m2/h

Daudzpusība Auto. apdrukājamā materiāla ievietošana, dubultais rullis, auto. paņemšana un auto. pārslēgšana

Kvalitāte 6 krāsu printeris ar 350/700 ml tintes kasetnēm

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

6 527,95 €

Pilnīgs dokumentu risinājums

SC-T7700D ietver uzlabotas IT un drošības funkcijas. Tas ir īpaši noderīgi projektētājiem, arhitektiem un būvniecības uzņēmumiem, kas drukā detalizētus plānus un rasējumus, vienlaikus aizsargājot konfidenciālus dokumentus. Sadarbība tiek vēl vairāk uzlabota, un darba slodzes tiek pārvaldītas efektīvāk, izmantojot centrālās vadības izsekošanas lietojumprogrammas: Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin IT vadītājiem.

Ātrs un aprīkots ar daudzām funkcijām

PrecisionCore MicroTFP drukas galviņa, mainīgas krāsas pilienu tehnoloģija un sprauslu pārbaudes tehnoloģija nodrošina augstas produktivitātes izvades ātrumu.

Kompakta konstrukcija – daudzpusīgs dizains

SureColor SC-T7700D dizains ir gan mūsdienīgs, gan kompakts. Pateicoties plakanajam un neuzkrītošajam dizainam, kas ietaupa telpu un ir praktiski lietojams, printeris lieliski iederas gandrīz jebkurā darba vidē.

Īpaši detalizētas izdrukas katru reizi

Neatkarīgi no tā, vai tiek drukātas detalizētas arhitektūras, inženierzinātnes un būvniecības (AEC) CAD izdrukas vai reklāmu plakāti mazumtirdzniecībai, SureColorSC-T7700D izdrukas ir precīzas un košas. Printeris ir aprīkots ar Epson PrecisionCore MicroTFP drukas galviņu un 6 krāsu UltraChrome XD3 visām pigmenta tintēm, kas ietver jaunu sarkanu tinti, lai paplašinātu vispārējo krāsu gammu.

Biznesa risinājumi

Printeri SureColor SC-T7700D atbalsta nozarē vadošie programmatūras nodrošinātāji ražošanas uzlabošanai un pārvaldītajām drukas sistēmām.

C11CH83301A0

Specifiskas norādes

Jums varētu arī patikt

16 produktu tajā pat kategorijā: