Epson SureColor SC-F3000

Preces kods: C11CH74301A0

Printeris tiešai apģērbu apdrukai.

SC-F3000 ir jaudīgs printeris tiešai apģērbu apdrukai (direct-to-garment — DTG), kas paredzēts augstas produktivitātes darbam.

Daudzums:

SureColor SC-F3000

SC-F3000 ir daudzpusīgs DTG risinājums, kas ļauj lietotājiem ātri izpildīt ienākošos pasūtījumus. Tas piedāvā augstu precizitātes līmeni un ļauj uzņēmumiem nodrošināt ātru apstrādes laiku, veidojot sarežģītus dizainus uz dažādiem gaišas un tumšas kokvilnas apģērbiem. TDG printeris arī piedāvā zemas kopējās uzturēšanas izmaksas (total cost of ownership — TCO) vidējiem un lieliem apģērbu un T-kreklu ražošanas uzņēmumiem.

Uzlabota produktivitāte

Papildinot intuitīvo un ļoti izturīgo printera dizainu, Epson ir ieviesis elementus, kas uzlabos uzņēmumu darbības efektivitāti. Ar automātiskās veltnīšu atstarpes regulēšanas funkciju var noteikt virsmas augstumu un viegli pārslēgties starp dažādu biezumu apģērbiem. 1,5 litru lielapjoma tintes risinājums ievērojami atvieglo un paātrina tintes papildināšanu un atiestatīšanu. Tāpat Epson ražošanas uzraudzības programmatūra pastāvīgi nodrošina informāciju par printera statusu viedierīcēs un personālajos datoros, kas kopā ar divām viegli nomaināmām PrecisionCore MicroTFP drukas galviņām palīdz uzlabot darbspējas laiku.

Videi nekaitīga druka

SC-F3000 atbilst arī pasaules organisko tekstilmateriālu standartam (Global Organic Textile Standard — GOTS), un tam ir piešķirts Eco Passport sertifikāts, tādējādi lietotāji atbilst Oeko-Tex augsta līmeņa drošības ekoloģisko tekstilmateriālu standartam 1001.

Kvalitāte, izmantojot inovāciju

Novatoriska tehnoloģija palīdz vienkāršot ražošanu un paaugstināt kvalitātes līmeni. Tintes pilīšu novietojums nodrošina stabilākas un precīzākas izdrukas, un sprauslu pārbaudes tehnoloģija (Nozzle Verification Technology — NVT) automātiski pārbauda, vai visas sprauslas tinti izsmidzina precīzi, un intuitīvi sabalansē to darbību, lai nodrošinātu augstas kvalitātes izdrukas.

Uzticama darbība

Dažādas integrētas automātiskās apkopes funkcijas, piemēram, jaunais slotiņu komplekts, lielāks putekļu savācējs un vāciņa automātiskā tīrīšana, ļauj samazināt manuālo darbību nepieciešamību.Galvenās iezīmes

  • Lielapjoma tintes risinājums: Kompaktas 1,5 litru tintes kasetnes
  • Automātiskā veltnīšu atstarpes regulēšana: Apģērba virsmas augstuma automātiskās noteikšanas sensori vieglai pārslēgšanai
  • Programmatūra Garment Creator: Personalizētu dizainu vienkāršai iestatīšanai un ātrai izveidei
  • Viegli lietojams: Lietotājam draudzīgs dizains ar īpaši intuitīvu 4,3 collu skārienekrānu
  • Visaptverošs risinājums: Komplektācijā iekļauts printeris, drukas galviņa, programmatūra un tintes
C11CH74301A0

Datu lapa

Izmērs
40x50 cm

Specifiskas norādes

Jums varētu arī patikt

16 produktu tajā pat kategorijā: