Epson SureColor SC-P8500D

Preces kods: C11CJ50301A0

44 collu fotoprinteris

Kompakts un mūsdienīgs dizains Nevainojami iederas gandrīz jebkurā darba vidē. Wi-Fi savienojamība.

Daudzpusība Dubultais rullis, automātiskā uzņemšana, automātiskā pārslēgšana, 350/700 ml tintes kasetnes.

Iespaidīgs drukas ātrums Drukā līdz 18m2 stundā fotoattēlu kvalitātē

Pārvaldības funkcijas Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin

Spilgti, augstas kvalitātes attēli 6 krāsu printeris nodrošina 8 krāsu kvalitāti.

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

6 527,95 €

Ātrs un aprīkots ar daudzām funkcijām
2,64 collu PrecisionCore MicroTFP drukas galviņa spēj izdrukāt 18m2 stundā foto kvalitātē. Dubultā ruļļa funkcija spēj automātiski pārslēgties starp diviem dažādiem materiālu tipiem vai izmēriem. Turklāt automātiskais paņemšanas rullītis nodrošina augstas produktivitātes drukāšanas procesu un jaunā papīra ievietošanas sistēma ļauj nepieredzējušiem lietotājiem viegli apstrādāt apdrukājamos materiālus, tostarp atsevišķas lapas un plakātus. Wi-Fi ļauj printeri novietot gandrīz visur.

Kompakta konstrukcija – daudzpusīgs dizains
SC-P8500D printera dizains ir gan mūsdienīgs, gan kompakts. Pateicoties plakanajam un neuzkrītošajam dizainam, printeris lieliski iederas gandrīz jebkurā darba vidē.

Vienmēr augstas izšķirtspējas izdrukas
Printeris SC-P8500D ir aprīkots ar 6 krāsu pigmenta tintes komplektu UltraChrome Pro6 – ieskaitot jaunu pelēko tinti, kas paplašina krāsu gammu un nodrošina vienmērīgas pārejas un mazāku graudainību. Tas nozīmē, ka drukas kvalitāte ir līdzvērtīga 8 krāsu printeriem. PrecisionCore MicroTFP drukas galviņas, mainīgas krāsas pilienu tehnoloģijas un sprauslu pārbaudes tehnoloģijas apvienojums ļauj atkal un atkal radīt spilgtus, augstas kvalitātes attēlus. Tas ir aprīkots arī ar Adobe Postscript 3, kas nodrošina ātrāku apstrādes laiku vissarežģītākajai attēlu atveidei1.

Drošības un pārvaldības funkcijas
SC-P8500D printeris ietver uzlabotas IT un drošības funkcijas. Darba apjomi var tikt pārvaldīti efektīvāk, izmantojot centrālās vadības izsekošanas lietojumprogrammas: Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin.

C11CJ50301A0

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: