Epson SureColor SC-P8500DM

Preces kods: C11CJ51301A0

Daudzfunkciju printeris

Kompakts un mūsdienīgs dizains Nevainojami iederas gandrīz jebkurā darba vidē. Wi-Fi savienojumi.

Daudzpusība Dubultais rullis, automātiskā uzņemšana, automātiskā pārslēgšana, 350/700 ml tintes kasetnes.

Pilnībā integrēts skeneris CIS divu apgaismes ierīču skeneris

Pārvaldības funkcijas Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin

Spilgti, augstas kvalitātes attēli 6 krāsu printeris nodrošina 8 krāsu kvalitāti.

Piegāde: Noliktavā pēdējās preces
Daudzums:
10 672,20 €

Ātrs un aprīkots ar daudzām funkcijām

2,64 collu “PrecisionCore MicroTFP” drukas galviņa spēj izdrukāt 18 m2 stundā foto kvalitātē un spēj automātiski pārslēgties starp diviem dažādiem materiālu tipiem vai izmēriem. Turklāt automātiskais paņemšanas rullītis nodrošina augstas produktivitātes drukāšanas procesu un jaunā papīra ievietošanas sistēma ļauj nepieredzējušiem lietotājiem viegli apstrādāt apdrukājamos materiālus, tostarp atsevišķas lapas un plakātus. Ietver Wi-Fi savienojumu.

Ātra, vienkārša un droša skenēšana.

Integrētais skeneris nodrošina šifrētu datu pārsūtīšanu uz drošām saglabāšanas vietām vai skenēto materiālu saglabāšanu šifrētā SSD diskā.

Īpaši detalizētas izdrukas katru reizi

Printeris SC-P8500DM ir aprīkots ar 6 krāsu pigmenta tintes komplektu UltraChrome Pro6, ieskaitot jaunu pelēko tinti, kas paplašina krāsu gammu un nodrošina vienmērīgas pārejas un mazāku graudainību ĢIS un fotogrāfiju drukāšanai. Tas nozīmē, ka drukas kvalitāte ir līdzvērtīga 8 krāsu printeriem. PrecisionCore MicroTFP drukas galviņas, mainīgas krāsas pilienu tehnoloģijas un sprauslu pārbaudes tehnoloģijas apvienojums ļauj atkal un atkal radīt spilgtus, augstas kvalitātes attēlus. To atbalsta arī “Adobe Postscript 3”, kas nodrošina ātrāku apstrādes laiku vissarežģītākajai attēlu atveidei1.

Drošības un pārvaldības funkcijas

SC-P6500DM ietver uzlabotas IT un drošības funkcijas. Darba apjomi var tikt pārvaldīti efektīvāk, izmantojot centrālās vadības izsekošanas lietojumprogrammas: Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin.

C11CJ51301A0
1 Vienība

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: