SureColor SC-F6300
  • SureColor SC-F6300
  • SureColor SC-F6300
  • SureColor SC-F6300

Epson SureColor SC-F6300

Preces kods: C11CH66301A0

SureColor SC-F6300 44 collu krāsvielu sublimācijas printeris ir paredzēts tekstilmateriālu izgatavotājiem, reklāmas preču uzņēmumiem un fotostudijām. Tas nodrošina zemas kopējās uzturēšanas izmaksas, pateicoties uzlabotajai lietotāju produktivitātei un dīkstāves samazināšanai.

Daudzums:
6 648,95 €

Ražīgums

Vienkārša lietotāju piekļuve un drukas galviņu uzturēšana samazina nepieciešamību izsaukt speciālistu. Šis dīkstāves samazinājums un vieglā uzturēšanas piekļuve nodrošina efektīvāku jūsu uzņēmuma darbību. Uzlabotā galveno daļu specifikācija palielina produkta kalpošanas laiku un ieguldījumu atdevi

Ērta lietošana

Ātrāka iedarbināšana no piegādes brīža. Nav nepieciešami speciāli instrumenti vai speciālistu zināšanas. Lietošanai gatavais risinājums, vienkāršās darba sākšanas pieeja sniedz uzņēmumiem iespēju sākt darbu, cik ātri vien iespējams.

Programmatūras atbalsts

Epson piedāvā iespaidīgu iekļautās programmatūras komplektu, kas attiecas uz jūsu uzņēmuma vajadzībām un ietver: Epson Edge Print RIP Software, Epson Edge Dashboard Support (EMX profili) un Epson LFP Accounting Tool. Tie nodrošina visatbilstošāko programmatūras atbalsta līmeni, lai sniegtu iespēju uzņēmumiem strādāt vēl efektīvāk, kā arī labāk analizēt izmaksas un rentabilitāti.

Pilna pakotne

Mēs lietotājiem piedāvājam pilnvērtīgu ražošanas paketi, kas nodrošina sirdsmieru un ērtības. Visaptverošais risinājums ietver: aparatūru, programmatūru, drukas galviņu, tinti, sublimācijas papīrus, garantiju un papildu paņemšanas rulli, lai nodrošinātu, ka viss darbojas saskaņoti.

C11CH66301A0

Datu lapa

Izmērs
44" (111.8 cm)

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: