Epson L1210

Preces kods: C11CJ70401

Aizmirstiet par kasetnēm

Izbaudiet īpaši zemas izmaksas par lapu ar šo EcoTank printeri bez kasetnēm, kas ir ideāli piemērots modernām, noslogotām mājsaimniecībām
 • Īpaši ekonomiska drukāšana
 • Izmaksu samazināšana par 90%1
 • Tinte līdz pat 3 gadiem2
Ietaupiet līdz pat 90% drukāšanas izmaksu1, izmantojot Epson EcoTank printerus bez kasetnēm. Komplektācijā ietilpst augstas ietilpības tintes pudeles, un, pateicoties īpaši izstrādātajām tintes pudelēm, iebūvētās tintes tvertnes ir viegli uzpildāmas. Šis printeris, kam nav jāmaina kasetnes, ir lieliski piemērots ikvienam, kas meklē augstas kvalitātes izdrukas par neticami zemām izmaksām par lappusi.
Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

181,68 €

Pārskats

Aizmirstiet par kasetnēm
EcoTank nodrošina drukāšanu mājās bez liekām raizēm — īpaši ietilpīgās tintes tvertnes ļauj veikt uzpildīšanu bez problēmām, un ar atslēgu bloķējamās pudeles ir izstrādātas tā, lai tiktu ievietotas tikai pareizās krāsas.

Ilgstošs ietaupījums
Šis ekonomiskais printeris ietaupa līdz pat 90% drukāšanas izmaksu1, un tā komplektācijā iekļauta tinte, kas ilgs apmēram 3 gadus2. Izmantojot komplektācijā iekļauto tinti, izdrukājiet līdz 8100 melnbaltām un 6500 krāsainām lapām3 , bet tintes pudeļu nomaiņas komplekts nodrošina ekvivalentu daudzumu, kas atbilst līdz 66 tintes kasetnēm1.

Ietver dažādas funkcijas
Tam ir 100 lokšņu aizmugurējā papīra paliktnis, fotoattēlu drukāšana bez apmalēm (līdz 10x15 cm) un drukāšanas ātrums līdz 10 lpp./min.4, turklāt jūs bez pūlēm varat veikt dažādus uzdevumus.

Tehnoloģija, kas neizmanto karstumu
Izmantojot tehnoloģiju Micro Piezo, kas neizmanto karstumu, varat baudīt mazāku enerģijas patēriņu. Drukas galviņa arī ir sākotnēji instalēta, tāpēc printera iestatīšana nesagādā liekas problēmas.

Galvenās iezīmes

 • Īpaši ekonomiska drukāšana
  Ietaupiet līdz pat 90% drukāšanas izmaksu1
 • Iekļauta tinte 3 gadiem2
  Iekļautas 8100 melnbaltas un 6500 krāsainas lappuses3
 • Augstas produktivitātes rezerves tintes pudeles
  Viens tintes pudeļu komplekts satur līdz pat 66 kasetnēm1
 • Tintes tvertņu sistēma, kas nesagādā liekas raizes
  Uzpildiet bez problēmām, izmantojot ar atslēgu bloķētas pudeles un uz priekšpusi vērstas tvertnes
 • Uzticami rezultāti
  Tehnoloģija Micro Piezo, kas neizmanto karstumu, un oriģinālā Epson tinte
C11CJ70401

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: