"Drukā Labāk" - Printeru, drukas iekārtu un izejmateriālu tirdzniecības līderis Baltijā, saviem klientiem nodrošinot kvalitatīvu servisu drukas iekārtu remontam un apkopei. Regulāri ieviešot inovācijas vietējā tirgū, “Drukā Labāk” palīdz klientiem būt konkurētspējīgiem pasaules arēnā.

Misija

“Drukā Labāk” misija ir palīdzēt uzsākt un attīstīt mazo un vidējo drukas pakalpojumu biznesu, piedāvājot klientiem piemērotākos un ekonomiski izdevīgākos drukas risinājumus.

Vērtības

"Drukā Labāk" vērtības ietver profesionalitāti, atbildību un augstu kvalitāti, kas ļauj uzņēmumam būt uzticamam partnerim.

"Drukā Labāk" īpašības:

- specializācija lielformāta, foto, tekstila, sublimācijas un etiķešu drukas nozarē;

- plaša pieredze ar drukas tehniku, pēcapstrādes iekārtām, apdrukas materiāliem;

- starptautiski iegūtas zināšanas ļauj nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti;

- sadarbība ar ievērojamiem zīmoliem (Epson, Secabo, Tecco, Bonjet, Transmatic) sniedz mums ekskluzīvas tiesības iekārtu un materiālu izplatīšanai;

- profesionalitāte - “Drukā Labāk” ir profesionāļi, kas augstu vērtē klientu uzticību un nodrošina individuālus risinājumus, kas atbilst jūsu un jūsu uzņēmuma vajadzībām;

- uzņēmuma fokusā ir nodrošināt klientiem augstas kvalitātes risinājumus, lai drukas darbi izskatītos profesionāli un atbilstoši klientu prasībām.

Kā noformēt pakalpojumu, pasūtījumu?

Pasūtījumu var veikt “Drukā Labāk” mājaslapā, bet ja nepieciešama konsultācija vai ir radušiesp papildus jautājumu varat rakstīt epastu, zvanīt, vai sazināties Whatsapp. 

Sadarbības partneri

“Drukā Labāk” komanda lepojas ar ilggadēju sadarbību ar uzticamiem piegādātājiem, kuri sniedz mums kvalitatīvus produktus un tehnoloģijas. “Drukā Labāk” sadarbības partneri ietver tehnisku iekārtu un printeru ražotājus, papīra un tintes piegādātājus, kā arī speciālistus, kuri palīdz piedāvāt labākos risinājumus jūsu vajadzībām.

“Drukā Labāk” komanda lepojas ar ilggadēju sadarbību ar uzticamiem partneriem.