Preces tiek piegādātas no Drukā Labāk ofisa Rīga, Jelgavas ielā 36. Liela daļa preču ir pieejamas iegādei uzreiz.

Pasūtījuma izpildes termiņš ir no pāris dienām līdz 3 nedēļām, atkarīgs no konkrētās preces. Par preces saņemšanu Drukā Labāk birojā Rīgā, Jelgavas ielā 36 pircējs tiks informēts, nosūtot par to paziņojumu uz norādīto elektroniskā pasta adresi vai telefoniski.

Ierobežotu preču sortimentu un apjomu iespējams iegādāties nekavējoties no Drukā Labāk birojā Rīgā darbadienās no 11:00-17:00.

Pie produkta norādītais piegādes laiks attiecas uz preču piegādi uz Drukā Labāk ofisu. Norādītais laiks ir plānotais piegādes laiks, ir iespējamas izmaiņas.

Pircējam ir iespējams pasūtījumus saņemt Drukā Labāk ofisā Rīgā, Jelgavas ielā 36 darbadienās no 11:00-17:00.

Drukā Labāk pēc vienošanās nodrošina pasūtījumu piegādi, kā arī veic preču uzstādīšanu pircējam vēlamā adresē visā Latvijā darbadienās no 11:00-17:00.

Piegādes nosacījumi Latvijā notiek saskaņā ar Incoterms 2010 DAP (piegāde līdz pircēja adresei) vai FCA (pircējs pats izvēlas nodrošināt pasūtījuma transportēšanu) noteikumiem.

Ja pircējs saņem pasūtījumu Drukā Labāk ofisā Rīgā, Jelgavas ielā 36, pircējs uzņemas pilnu atbildību par tālāku pasūtījuma transportēšanu.

Ja pasūtījuma piegādi uz pircēja adresi nodrošina Drukā Labāk, tad par kvalitatīvi sniegtu transportēšanas pakalpojumu līdz pircēja adresei atbildību uzņemas Drukā Labāk.

Piegādes cenas

PVN tiek aprēķināts pasūtījuma izdarīšanas brīdī saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Cena EUR ar PVN

Piegādātājs

Piegādes laiks

Piegādes cena pasūtījumam līdz 150 EUR

Piegādes cena pasūtījumam virs 150 EUR līdz 250 EUR

Piegādes cena pasūtījumam virs 250 EUR

DPD

Paredzamais piegādes laiks 1-2 darba dienas

7.26

3.63

Bezmaksas

QWQER Delivery

Piegāde tajā pašā dienā! (Tikai Rīgas teritorijā)

12.10

9.68

7.26

Iegādāto iekārtu uzstādīšana un apmācība

Kā papildus pakalpojumu mēs piedāvājam iekārtu uzstādīšanu un lietošanas apmācību. Par uzstādīšanas pakalpojumu un izcenojumiem ir jāvienojas atsevišķi, sazinoties ar mums pa norādīto kontaktinformāciju.