Epson COLORWORKS CW-C6500PE
  • Epson COLORWORKS CW-C6500PE
  • C6500 uzlīmju printeris ar automātisko novilkšanas ierīci

Epson ColorWorks CW-C6500Pe Industriāls etiķešu/uzlīmju krāsu printeris

Preces kods: C31CH77202

Industriāls etiķešu/uzlīmju krāsu printeris

Ar šo 108 mm krāsu uzlīmju printeri (ar iebūvētu uzlīmju novilkšanas ierīci) iespējams veidot individuāli izstrādātas, dažādi pielāgojamas krāsu etiķetes, un tas atbalsta plašu uzlīmju izmēru klāstu.

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

5 328,84 €

ColorWorks CW-C6500Pe

Šis digitālais četru krāsu uzlīmju printeris paver jaunas iespējas uzņēmumiem, kuriem jāapstrādā daudzi SKU, bet ir ierobežots laiks. Ierīce ColorWorks CW-C6500Pe paplašina Epson klāstu, pielāgojoties mazu līdz vidēju partiju klientu vajadzībām dažādos sektoros (pārtikas, ķimikāliju, dzērienu, ražošanas u.c. nozarēs).

Apdrukājamo materiālu daudzveidība

Ierīcē CW-C6500Pe iekļautas daudzas jaunas funkcijas, kas izstrādātas praktisku un radošu risinājumu nodrošināšanai. Tajā var izmantot apdrukājamos materiālus, kuru lielums ir no 50 mm līdz 215,9 mm, un tiek atbalstīti daudzi materiāli, tostarp pat papīrs ar faktūru. Praktiski tas nozīmē, ka ar ColorWorks klāsta uzlīmju printeriem var apdrukāt visu, sākot ar elektronisko cigarešu šķidruma pudelīšu uzlīmēm un beidzot ar lielām, izturīgām uzlīmēm, kas piemērotas ķimikāliju tvertnēm. Turklāt ar jauno pārvietojamo sensoru iespējama drukāšana uz jebkuras formas, un nav nepieciešama otrā fasonveida uzlīme.

Kompakts un ērti lietojams

Printeris CW-C6500Pe ir izstrādāts tā, lai būtu ļoti draudzīgs lietotājam. Visas darbības var veikt no priekšpuses, tādējādi samazinot darbināšanai nepieciešamo telpu. Rulli var nomainīt gan no priekšas, gan no labās vai kreisās puses. Mēs esam izstrādājuši arī vairākus tehniskus rīkus, kas atvieglo printera pārvaldību, konfigurēšanu un apkopi, tostarp: rīkus tīmekļa interfeisa un printeru kopuma pārvaldībai, attālai uzstādei, apkopei un pārraudzībai.

Drukas kvalitāte

Šis uzlīmju printeris nodrošina standarta labas kvalitātes un augstas izšķirtspējas četru krāsu drukas izvadi, kā arī krāsu saskaņošanas funkciju (ICC profilu un "spot color matching"), radot iespaidīgas, pamanāmas krāsu uzlīmes pēc pieprasījuma.

Ērta integrēšana

Visi šī klāsta modeļi ir integrējami. SAP tiešais atbalsts, ESC Label, Linux un Mac dzinēji.

Galvenās iezīmes

  • Apdrukājamo materiālu daudzveidība: Paplašināts apdrukājamo materiālu atbalsts. Uzlīmju platums no 50 mm līdz 215,9 mm
  • Kompakts: Vienkārša, neuzkrītoša konstrukcija ar darbināšanas iespējām priekšējā panelī
  • Automātiska griešanas iespēja: Ķīmiskiem, pārtikas un dzērienu produktiem, dārzkopības materiāliem un loģistikai — primārā un sekundārā marķēšana.
  • Attālā pārvaldība: Attālā konfigurēšana, apkope un pārraudzība
  • Naudas ietaupīšana: Nav nepieciešams iepriekš apdrukāts uzlīmju krājums. Pilna krāsu druka uz tukšām uzlīmēm
C31CH77202

Datu lapa

Sērija
ColorWorks

Specifiskas norādes

Jums varētu arī patikt

15 produktu tajā pat kategorijā: