EPSON Surecolor SC-S40610
  • EPSON Surecolor SC-S40610

EPSON Surecolor SC-S40610

Preces kods: C11CE44302A0

4 krāsu eco-solventa lielformāta printeris

Materiālu drukai līdz 162,6cm, biezumā līdz 1mm.

Līmplēvēm, papīram, PVC baneriem, u.c. materiālu drukai

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

16 685,90 €

Precizitāte
Sarežģītu pamatņu apstrādei paredzētā sistēma ar klasē vadošo veiktspēju garantē nepārspētu drukas precizitāti. Lai optimizētu satvēriena padevi un precizitāti, ietverta progresīva automātiskā nosprieguma vadība (AD-ATC), liela diametra padeves ierīce un antistatiski, elastīgi piespiedējrullīši.

Kvalitāte
Modelī SC-S40610 ir ietverta jaunākās paaudzes Epson PrecisionCore TFP drukas galviņa, kas nodrošina nevainojamas un skaidras izdrukas ar izcilām krāsām. Izmantojot printeri kopā ar jaunā sastāva Epson UltraChrome GS3 tintēm, lietotāji var atveidot daudzas ļoti precīzas krāsas. Izdruku kvalitāti uz dažādām pamatnēm var uzlabot printera augstas kvalitātes režīmā Precision Dot.

Ražīgums
Automatizētā drukas galviņu apkope un tintes izplūdumu savākšanas sistēma palīdz nodrošināt nepārtrauktu drukāšanu maksimāli ilgā darbspējas laikā.

Tehniskā apkope un atbalsts
Epson piedāvā divu gadu standarta garantiju. Ja šajā laika periodā rodas problēma, varat vērsties atbalsta dienestā. Ja vēlaties izmantot Epson nevainojamos tehniskās apkopes pakalpojumus un atbalstu arī turpmāk, piedāvājam pagarinātās garantijas iespējas.

C11CE44302A0

Datu lapa

Izmērs
64" (162,6 cm)

Specifiskas norādes

Jums varētu arī patikt

5 produktu tajā pat kategorijā: