Epson SureColor SC-P8500DL STD

Preces kods: C11CJ75301A0

44 collu fotoprinteris

Kompakts un mūsdienīgs dizains Nevainojami iederas gandrīz jebkurā darba vidē. Wi-Fi savienojumi.

Daudzpusība Dubultais rullis, automātiskā paņemšana, automātiskā pārslēgšana, 1,6 litru tintes pakas

Iespaidīgs drukas ātrums Drukā līdz 18m2 stundā fotoattēlu kvalitātē

Pārvaldības funkcijas Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin

Spilgti, augstas kvalitātes attēli 6 krāsu printeris nodrošina 8 krāsu kvalitāti.

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

8 826,95 €

Ātrs un aprīkots ar daudzām funkcijām

2,64 collu “PrecisionCore MicroTFP” drukas galviņa spēj izdrukāt 18 m2 stundā foto kvalitātē un spēj automātiski pārslēgties starp diviem dažādiem materiālu tipiem vai izmēriem. Turklāt automātiskais paņemšanas rullītis nodrošina augstas produktivitātes drukāšanas procesu un jaunā papīra ievietošanas sistēma ļauj nepieredzējušiem lietotājiem viegli apstrādāt apdrukājamos materiālus, tostarp atsevišķas lapas un plakātus. Ietver Wi-Fi savienojumu.

Kompakta konstrukcija – daudzpusīgs dizains

Printera SC-P8500DL dizains ir gan mūsdienīgs, gan kompakts. Pateicoties plakanajam un neuzkrītošajam dizainam, printeris lieliski iederas gandrīz jebkurā darba vidē.

Īpaši detalizētas izdrukas katru reizi

Printeris SC-P8500DL ir aprīkots ar 6 krāsu pigmenta tintes komplektu “UltraChrome Pro6”, ieskaitot jaunu pelēko tinti, kas paplašina krāsu gammu un nodrošina vienmērīgas pārejas un mazāku graudainību. Tas nozīmē, ka drukas kvalitāte ir līdzvērtīga 8 krāsu printeriem. PrecisionCore MicroTFP drukas galviņas, mainīgas krāsas pilienu tehnoloģijas un sprauslu pārbaudes tehnoloģijas apvienojums ļauj atkal un atkal radīt spilgtus, augstas kvalitātes attēlus. To atbalsta arī “Adobe Postscript 3”, kas nodrošina ātrāku apstrādes laiku vissarežģītākajai attēlu atveidei1.

Drošības un pārvaldības funkcijas

SC-P8500DL ietver uzlabotas IT un drošības funkcijas. Darba apjomi var tikt pārvaldīti efektīvāk, izmantojot centrālās vadības izsekošanas lietojumprogrammas: Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin.

C11CJ75301A0

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: