Epson SureColor SC-F10000

Preces kods: C11CF84301A0

Krāsu sublimācijas printeris

76 collu rūpnieciskā lietojuma krāsu sublimācijas printeris produktivitātes standartu paaugstināšanai.

Daudzums:

SureColor SC-F10000

SureColor SC-F10000 ir izstrādāts ātrai, liela apjoma krāsu sublimācijas drukāšanai. Tā pilnīgais dizains nodrošina konsekvenci, uzticamību, augstas kvalitātes caurlaidību, un tas atbalsta daudzus pielietojumus, tostarp modes apģērbu, sporta apģērbu, mājas mēbeļu tekstilmateriālus un mīkstās izkārtnes.

Atkārtojama kvalitāte

Epson ražo visus SC-F10000 komponentus, ieskaitot drukas galviņas, tintes un programmatūru, lai sasniegtu nemainīgu kvalitātes līmeni, kādu pieprasa lietotāji. Papildu atbalsts tiek nodrošināts, izmantojot EMX failus, kopā ar Epson materiāliem, lai nodrošinātu pareizus krāsu profilus un iekārtas iestatījumus. Arī PrecisionCore MicroTFP drukas galviņa ar 12 800 sprauslām un 4,7 collu platumu piedāvā lielāku drukas virsmu, lai nodrošinātu ātrāku izdruku.

Augsta produktivitāte

samazinātu izmaksas. Lietotāju produktivitāte tiek vēl vairāk uzlabota, pateicoties lielapjoma tintes risinājumam (3 un 10 litru tintes kastes) un tintes nomaiņai bez izslēgšanas (“karstā mijmaiņa”).

Uzticama darbība

Pilnīga, rūpnieciska līmeņa SC-F10000 kvalitāte palīdz ražot augstas kvalitātes produkciju dienu no dienas. Printera uzticamību vēl palielina: Progresīva automātiskā nosprieguma vadība (Ad-ATC) precīzai un stabilai materiāla padevei pat uz plāna materiāla, automātiskās pielāgošanas tehnoloģija (ieskaitot integrētu RGB kameru) un atbalsta programmatūra, kas lietotājiem ļauj uzraudzīt printera veiktspēju pat attālināti. Lai palielinātu darbspējas laiku un uzlabotu produktivitāti, SC-F10000 ir iekļautas arī operatora nomaināmas detaļas.


Ātrums

PrecisionCore MicroTFP drukas galviņa un ļoti efektīvais žāvētājs ļauj SC-F10000 izdrukāt līdz 255 m2 stundā, apvienojot kvalitāti ar liela ātruma drukāšanu.

Galvenās iezīmes

  • Lielapjoma tintes risinājums: 10 vai 3 litru tintes kastes, kas atbalsta “karstās mijmaiņas” funkciju
  • Liela ātruma drukāšana: Līdz 255 m2/h
  • Epson precizitātes punktu tehnoloģija: Trīs speciālas krāsu sublimācijas tehnoloģijas (pustoņi, LUT un mikroraksts)
  • Progresīva automātiskā nosprieguma vadība: Precīzai un stabilai materiāla padevei
  • Visaptverošs Epson risinājums: Ieskaitot drukas galviņas, tinti, aparātprogrammatūru un programmatūru.
C11CF84301A0

Datu lapa

Izmērs
76" (193 cm)

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: