Epson SureColor SC-T5100M

Preces kods: C11CJ54301A0

Daudzfunkcionāls tehniskais printeris

Kompakts lielformāta 36 collu printeris ar iebūvētu skeneri par pieejamu cenu.

  •          Iebūvēts skeneris ar padevi no augšas
  •          2,7 metru skenēšanas garums
  •          Sprauslu pārbaudes tehnoloģija

SC-T5100M ir viegli lietojams printeris ar trīs funkcijām (drukāšana, kopēšana un skenēšana), kas piedāvā ērtības, vienkāršu apkopi un tam iespējams viegli nomainīt apdrukājamo materiālu un tinti. Vienkāršās, neuzkrītošās konstrukcijas un nelielo izmēru dēļ ierīci iespējams pavisam vienkārši integrēt darba vidē, turklāt tā ir viegli pārvadājama.

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

4 008,00 €

Daudzfunkcionāla ierīce
Šis 36 collu lielformāta printeris ir izstrādāts, lai nodrošinātu augstu precizitāti. Drukājiet un skenējiet detalizētus tehniskus un arhitektūras rasējumus, mazumtirdzniecības plakātus un vispārīgus biroja dokumentus ērti un vienkārši. SC-T5100M ir iebūvēts 600 dpi CIS skeneris, kas precīzi atveido dokumentus (līdz 2,7 metriem) dažādos formātos un drošā veidā tos nosūta dažādiem adresātiem, kā arī mērogo sākotnējās kopijas.

Droša skenēšana
SC-T5100M atbalsta failu datu šifrēšanu: lietotāji var veikt skenēšanu failā, drošā pastā vai drošā serverī.

Rentabilitāte
Epson piedāvā divu izmēru tintes kasetnes, kas ir izstrādātas atbilstoši klientu vajadzībām: gan lietotājam, kurš ierīci izmanto reti un mazā apjomā, gan tādam, kura ražošanas prasības ir augstākas. SC-T5100M izmanto arī pigmenta tintes, kas nodrošina krāsu stabilitāti, noturību pret ūdens iedarbību un arhivēšanas kvalitāti.

Uzticamība
Iekļauta unikāla sprauslu pārbaudes tehnoloģija (Nozzle Verification Technology — NVT), kas palīdz novērst sabojātas izdrukas, un aizsardzība pret putekļiem. Katra izdruka, skenēts dokuments vai kopija ir precīza katru reizi — gan lietojot regulāri, gan pavisam reti.

Atbalsts
SC-T5100M ir nodrošināts Epson Cloud Solution PORT platformas atbalsts. Izmantojot šo iespēju, lietotāji var pārraudzīt aprīkojumu dažādās darba vietās vai vairākus printerus no vienas darba vietas gan ražotnē, gan attālināti un nodrošināt labāku vadību.

Galvenās iezīmes

·         Daudzfunkciju 36 collu tehniskais printeris
Trīs funkcijas (drukāšana, kopēšana un skenēšana)

·         Neuzkrītoša, ergonomiska konstrukcija
Neuzkrītošā konstrukcija ir piemērota gandrīz jebkurai darba videi

·         Vadība un produktivitāte
Epson Cloud Solution PORT

·         Savienojamība
Iebūvēts Wi-Fi, AirPrint, USB/LAN

·         Drošība
Šifrēto datu failu skenēšana uz drošām vietām

 

C11CJ54301A0

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: