EPSON SC-P6500E 24inch no PS

Preces kods: C11CJ48301A0
C-P6500E ir 24 collu, kompakts un stilīgs komerciālais foto un plakātu printeris, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti.
  • Kvalitatīvu fotoattēlu drukāšana
  • Kompakts dizains
  • Viena ruļļa versija
SC-P6500E 6 krāsu, pilnībā integrētais, augstas produktivitātes ražošanas printeris, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti fotoattēlu un plakātu izgatavošanai. Kompaktais un mūsdienīgais dizains padara to lieliski piemērotu fotostudijām, mazumtirdzniecības veikaliem un fotolaboratorijām, savukārt droša ierīču pārvaldība nodrošina pilnīgu kontroli savienotā darba vidē.
Piegāde: Noliktavā pēdējās preces
Daudzums:

Cena ar PVN:

3 472,70 €

Ātrs un aprīkots ar daudzām funkcijām
2,64 collu PrecisionCore MicroTFP drukas galviņa spēj izdrukāt 18m2 stundā foto kvalitātē. Neapmācīti lietotāji var viegli ievietot grieztās loksnes un plakātus no priekšpuses. Tas ietver arī Wi-Fi, kas nodrošina elastīgu savienojumu.

Kompakta konstrukcija – daudzpusīgs dizains
SC-P6500E printera dizains ir gan mūsdienīgs, gan kompakts. Pateicoties plakanajam un neuzkrītošajam dizainam, printeris lieliski iederas gandrīz jebkurā darba vidē.

Īpaši detalizētas izdrukas katru reizi
Printeris ir aprīkots ar 6 krāsu pigmenta tintes komplektu UltraChrome Pro6 – ieskaitot jaunu pelēko tinti, kas paplašina krāsu gammu un nodrošina vienmērīgas pārejas un mazāku graudainību. Tas nozīmē, ka drukas kvalitāte ir līdzvērtīga 8 krāsu printeriem.

Drošības un pārvaldības funkcijas
SC-P6500E ietver uzlabotas IT un drošības funkcijas. Darba apjomi var tikt pārvaldīti efektīvāk, izmantojot centrālās vadības izsekošanas lietojumprogrammas: Epson Cloud Solutions PORT un Epson Device Admin.

C11CJ48301A0
1 Vienība

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: