EcoTank L8160

Preces kods: C11CJ20402
Drukājiet izcilus fotoattēlus līdz pat A4 formātam, izmantojot šo bezvadu 6 krāsu daudzfunkciju printeri, kas paredzēts radošiem entuziastiem
  • 6 krāsu tintes sistēma
  • 5 veidu drukas materiālu apstrāde
  • Īpaši ekonomiska A4 formāta druka
Ļaujiet vaļu jaunradei ar satriecošām A4 formāta fotogrāfijām un dokumentiem ar neticami zemām izmaksām par lappusi. Ērti drukājiet, kopējiet un skenējiet, izmantojot iespaidīgo 10,9 cm krāsaino skārienekrānu, 5 veidu apdrukājamā materiāla apstrādi un novatorisko 6 krāsu tintes sistēmu. Šim printerim nav kasetņu, kam nepieciešama nomaiņa, turklāt tas ir aprīkots ar elastīgām savienojamības funkcijām – tādējādi tas ir ideāli piemērots mākslinieciskai un mūsdienīgai ģimenei
Piegāde: Noliktavā pēdējās preces
Daudzums:

Cena ar PVN:

621,56 €

6 krāsu tintes sistēma
Epson Claria ET Premium tintes nodrošina augstas kvalitātes noturīgus fotoattēlus līdz pat A4 formātam, kā arī izcilus melnbaltus fotoattēlus, pateicoties jaunajai pelēkajai tintei. Melnā pigmenta tinte ir lieliski piemērota precīzai teksta drukāšanai uz plāna papīra.

Ietaupiet laiku un naudu
Šis ekonomiskais printeris ļauj izdrukāt līdz pat 2300 augstas kvalitātes fotoattēlus, izmantojot vienu tintes pudeļu komplektu1. Pudeles un tvertnes ir izstrādātas vienkāršai lietošanai, kas nozīmē, ka tad, kad ir pienācis laiks tās uzpildīt, jums nav ne par ko jāraizējas.

Mūsdienīga elastība
Pateicoties Wi-Fi, Wi-Fi Direct un Ethernet savienojamībai, jūs varat ērti integrēt šo printeri savā mājas iekārtojumā. Varat arī drukāt no SD kartēm un USB zibatmiņas diskiem, izmantojot 10,9 cm krāsaino skārienekrānu.

Mākslinieciska apdrukājamo materiālu saderība
Modelim L8160 ir fotoattēlu izmēra un A4 formāta priekšējie papīra paliktņi, turklāt ar to iespējams apdrukāt piemērotus kompaktdiskus/ DVD diskus. Aizmugurējais paliktnis ļauj izmantot īpašus apdrukājamos materiālus, piemēram, rokdarbu papīru un kartītes, savukārt A4 formāta taisnā papīra padeve ļauj drukāt uz līdz pat 1,3 mm bieza un 2 m gara apdrukājamā materiāla!

Epson Smart Panel lietotne
Šī ērti lietojamā lietotne ļauj pilnībā pārvaldīt printeri, izmantojot viedierīci2. Drukājiet fotoattēlus, kopējiet dokumentus, iestatiet printeri un veiciet traucējummeklēšanu, kā arī ļaujiet vaļu radošajām izpausmēm, izmantojot dažādas mākslinieciskas veidnes.

Tehnoloģija, kas neizmanto karstumu
Pateicoties tehnoloģijai Micro Piezo, kas neizmanto karstumu, jūs varat izbaudīt pastāvīgu liela ātruma drukāšanu ar ievērojami samazinātu enerģijas patēriņu, tādējādi ietaupot laiku un naudu.

Galvenās iezīmes

6 krāsu Epson Claria ET Premium tinte
Drukājiet A4 formāta krāsu attēlus bez apmalēm un satriecošus melnbaltus fotoattēlus.

Īpaši ekonomiska drukāšana
Šis printeris drukā līdz pat 2300 augstas kvalitātes fotoattēlus ar vienu tintes pudeļu komplektu1.

Mūsdienīga savienojamība
Atbalsta Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet un Apple AirPrint.

Darbam un izklaidei
A4 un fotoattēlu izmēru paliktņi un divas aizmugurējās padeves biezākiem apdrukājamiem materiāliem.

Abpusējā druka
Precīza teksta drukāšana uz A4 dokumentiem ar melnā pigmenta tinti.

C11CJ20402
1 Vienība

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: