EPSON WF-C5710DWF WorkForce Pro
  • EPSON WF-C5710DWF WorkForce Pro

EPSON WF-C5710DWF WorkForce Pro

Preces kods: C11CG03401

Ātra, mazām darbgrupām paredzēta daudzfunkciju ierīce

Samaziniet uzņēmuma ietekmi uz vidi un drukāšanas izmaksas un vienlaikus paaugstiniet produktivitāti, veicot mazāk apkopes darbu un uzlabojot drošību.

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

305,94 €

WorkForce Pro WF-C5710DWF

Šī mazām darbgrupām paredzētā četrfunkciju ierīce ir ideāli piemērota biznesa videi — no nelieliem birojiem līdz lielām korporācijām, kur, iespējams, tradicionāli izmantoti lāzerprinteri, taču pašlaik izvirzīts mērķis samazināt izmaksas, paaugstināt produktivitāti un mazināt dīkstāvi. Vienlaikus tiek domāts arī par to, kā samazināt uzņēmuma ietekmi uz vidi un uzlabot reputāciju saistībā ar korporatīvo sociālo atbildību.

Ekonomisks risinājums

Ierīce var palīdzēt uzņēmumiem ietaupīt vismaz 50% krāsu drukas izmaksu par lappusi, salīdzinot ar lāzerprinteru modeļiem1. Tā kā modelis ir paredzēts tieši darbgrupām, uzņēmums var izvairīties no slēptajām darbinieku produktivitātes izmaksām, kas saistītas ar centralizētu drukāšanu. Izmaksas vēl vairāk samazina retāka nepieciešamība mainīt izejmateriālus, jo ierīce izmanto novatorisku tintes padeves sistēmu.

Augsta produktivitāte un reta apkope

Salīdzinot ar lāzerprinteriem, ierīce piedāvā visātrāko pirmās lappuses izdrukāšanas laiku savā tirgus segmentā gan krāsu (5,3 sekundes), gan melnbaltām izdrukām (4,8 sekundes). Turklāt ierīce nodrošina vislabāko krāsu skenēšanas ātrumu savā tirgus segmentā — 24 att./min2. Drukājiet līdz pat 5000 lappušu melnbaltā un krāsu režīmā, nemainot izejmateriālus3. Šai ierīcei ir vislielākā standarta papīra ietilpība savā tirgus segmentā — 330 loksnes4.

Samaziniet ietekmi uz vidi

Ierīces enerģijas patēriņš ir mazs, taču izcili precīzās izdrukas ir tikpat kvalitatīvas kā salīdzināmiem lāzerprinteru modeļiem, kas patērē pat par 90% vairāk enerģijas5.

Radīts biznesam

Plašs programmatūras un rīku klāsts, kas piedāvā drošas drukāšanas iespējas, efektīvu skenēšanu un iespēju pārvaldīt ierīces attālināti. NFC un bezvadu savienojums atbalsta arī drukāšanu no mobilajām ierīcēm. Viedtālruņa iedvesmotais lietotāja interfeiss un skārienjutīgais ekrāns nodrošina intuitīvu lietošanu. Pieejams, izmantojot Epson Print365 pārvaldīto drukas pakalpojumu.

Galvenās iezīmes

  • Labākā tintes produktivitāte savā tirgus segmentā: Drukājiet līdz pat 5000 lappušu, nemainot tinti3
  • Videi draudzīgs risinājums: Par līdz pat 90 procentiem mazāks enerģijas patēriņš, salīdzinot ar konkurentu piedāvātiem krāsu lāzerprinteriem5
  • Ekonomisks risinājums: Ietaupiet vismaz 50% krāsu drukas izmaksu par lappusi, salīdzinot ar līdzvērtīgiem lāzerprinteru modeļiem1
  • Laika ietaupījums: Automātiska abpusējā druka, skenēšana, kopēšana un faksu sūtīšana/saņemšana
  • Radīts biznesam: DuraBrite Ultra pigmenta tintes
C11CG03401

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: