Epson SureColor SC-S80610L
  • Epson SureColor SC-S80610L
  • Epson SureColor SC-S80610L

Epson SureColor SC-S80610L

Preces kods: C11CH24302A0

Printeris radošām izkārtnēm

Atklājiet virkni jaunu radošu pielietojumu, izmantojot šo izcilās kvalitātes precīzo augstas veiktspējas printeri izkārtnēm un reklāmas materiāliem

Piegāde: Noliktavā pēdējās preces
Daudzums:

Cena ar PVN:

31 550,75 €

Epson SureColor SC-S80610L

Šis printeris lietotājiem piedāvā jaunu veidu, kā uz dažādu veidu pamatnēm izgatavot gan vienkāršas izkārtnes, gan augstākās klases reklāmas materiālus un dekorus. Visus komponentus pilnībā ir izstrādājis un izgatavojis uzņēmums Epson, nodrošinot nevainojamu darbību un garantējot profesionālas kvalitātes rezultātus.

Precizitāte

Sarežģītu pamatņu apstrādei paredzētā sistēma ar klasē vadošo veiktspēju garantē nepārspētu drukas precizitāti. Lai optimizētu satvēriena padevi un precizitāti, ir ietverta progresīva automātiskā nosprieguma vadība (AD-ATC), liela diametra padeves ierīce un antistatiski, elastīgi piespiedējrullīši.

Kvalitāte

Modelis SC-S80610 ir aprīkots ar jaunākās paaudzes divkodolu Epson PrecisionCore TFP drukas galviņām, kurās tiek izmantotas jaunā sastāva Epson UltraChrome GS3 tintes, tāpēc printeris nodrošina nevainojamas un skaidras izdrukas ar izcilām krāsām. Ar printeri SC-S80610 var izdrukāt plašu izcili precīzu krāsu diapazonu — tagad līdz pat 98,2% no PANTONE Solid Coated krāsām1, kas pieejamas sistēmā PANTONE MATCHING SYSTEM® un ko ir novērtējusi un sertificējusi korporācija Pantone. Printera augstas kvalitātes režīms Precision Dot ļauj uzlabot izdruku kvalitāti uz dažādām pamatnēm.

Ražīgums

Automatizētā drukas galviņu apkope un tintes izplūdumu savākšanas sistēma palīdz nodrošināt nepārtrauktu drukāšanu maksimāli ilgā darbspējas laikā.

Tehniskā apkope un atbalsts

Epson piedāvā divu gadu standarta garantiju. Ja šajā laika periodā rodas problēma, varat vērsties atbalsta dienestā. Ja vēlaties izmantot Epson nevainojamos tehniskās apkopes pakalpojumus un atbalstu arī turpmāk, piedāvājam pagarinātās garantijas iespējas.

Galvenās iezīmes

  • Precīzas un pareizas izdrukas: Savā klasē vadošā AD-ATC sistēma un mūsdienīga apdrukājamo materiālu padeve
  • Izcilas kvalitātes rezultāti: Jaunākās paaudzes PrecisionCore TFP drukas galviņas un UltraChrome GS3 tinte ar sarkanu krāsu
  • Plašs, radošs lietojums: Drukājiet uz tādām pamatnēm kā caurspīdīga plēve, vinils, kanvas un fotopapīrs
  • Palieliniet ražīgumu: Automatizēta drukas galviņu apkope un aizsargplāksne; tintes izplūdumu savākšanas sistēma
  • Nevainojama tehniskā apkope un atbalsts: Pieejama divu gadu standarta garantija ar pagarināšanas iespēju
C11CH24302A0
1 Vienība

Datu lapa

Izmērs
64 " (162,6 cm)

Specifiskas norādes

Jums varētu arī patikt

16 produktu tajā pat kategorijā: