EPSON WF-C5790DWF WorkForce Pro
  • EPSON WF-C5790DWF WorkForce Pro

EPSON WF-C5790DWF WorkForce Pro

Preces kods: C11CG02401

Ātra, maza darbgrupām paredzēta MFD ierīce

Samaziniet uzņēmuma drukāšanas izmaksas un ietekmi uz vidi, bet vienlaikus paaugstiniet produktivitāti, veicot mazāk apkopes darbu un uzlabojot drošību.

Piegāde: Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Daudzums:

Cena ar PVN:

373,89 €

WorkForce Pro WF-C5790DWF

Šī mazā darbgrupu daudzfunkciju ierīce ir ideāli piemērota biznesa videi — no nelieliem birojiem līdz lielām korporācijām, kur, iespējams, tradicionāli lietoti lāzerprinteri, taču tagad izvirzīts mērķis samazināt izmaksas, paaugstināt produktivitāti un mazināt dīkstāves. Un vienlaikus tiek domāts par to, lai uzņēmuma ietekme uz vidi un CSR reputācija uzlabotos.

Ekonomisks risinājums

Tas var palīdzēt uzņēmumiem ietaupīt vismaz 50% krāsu drukas izmaksu uz lapu salīdzinājumā ar lāzerprinteru modeļiem1. Tā kā modelis ir paredzēts tieši darbgrupām, uzņēmums var izvairīties no slēptajām darbinieku produktivitātes izmaksām, kas saistītas ar centralizētu drukāšanu. Izmaksas vēl vairāk samazina vajadzība retāk mainīt izejmateriālus, jo tiek izmantota inovatīva tintes padeves sistēma.

Augsta produktivitāte un maz apkopes darbu

Ja pielīdzina salīdzināmiem lāzerprinteriem, piedāvā visātrāko pirmās lappuses uzdrukāšanas laiku gan drukājot krāsās (5,3 sekundes), gan melnbalti (4,8 sekundes), kā arī tam ir segmentā visātrākais krāsu skenēšanas ātrums — 24ipm2. Varat izdrukāt līdz pat 10 000 lappuses melnbalti un 5000 — krāsās bez nepieciešamības mainīt izejmateriālus, jo printerim ir segmentā vislielākā tintes produktivitāte3. Šajā tirgus segmentā šim printerim ir vislielākā standarta papīra ietilpība — 330 loksnes4.

Samaziniet savu ietekmi

Enerģijas patēriņš ir mazs, taču izcili asās izdrukas ir tikpat kvalitatīvas kā salīdzināmiem lāzerprinteru modeļiem, kas patērē pat par 90% vairāk enerģijas5.

Veidots biznesam

Plašs programmatūras un rīku klāsts, kas piedāvā drošas drukāšanas iespējas, efektīvu skenēšanu un iespēju pārvaldīt ierīces attālināti. NFC un bezvadu savienojamība atbalsta arī drukāšanu no mobilajām ierīcēm. Viedtālruņa iedvesmotais lietotāja interfeiss un skārienjutīgais ekrāns nodrošina intuitīvu izmantošanu. Epson atklātā platforma un darbs ar ISV nodrošina arī papildrisinājumus, piemēram, PaperCut drukas pārvaldības programmatūru. Pieejams, izmantojot Epson Print365 pārvaldīto drukas pakalpojumu.

Galvenās iezīmes

  • Lielākā tintes produktivitāte segmentā: Iespēja izdrukāt līdz 10 000 lappušu, neveicot tintes nomaiņu3
  • Videi draudzīgi: Līdz pat 90 procentiem mazāks enerģijas patēriņš nekā konkurentu piedāvātiem krāsu lāzerprinteriem5
  • Ekonomisks risinājums: Ietaupiet vismaz 50% krāsu drukas izmaksu uz lapu salīdzinājumā ar līdzvērtīgiem lāzerprinteru modeļiem1
  • Laika ietaupījums: Automātiska abpusējā druka, skenēšana, kopēšana un faksu sūtīšana/saņemšana
  • Veidots biznesam: Papildfunkcijas, ko nodrošina programmatūras rīki, tostarp Epson atvērtā platforma
C11CG02401

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: