112 EcoTank Pigment ink bottle

Preces kods: C13T06C24A

EcoTank L11160

EcoTank M15140

EcoTank L6550

EcoTank L6570

EcoTank L6580

EcoTank L15150

EcoTank L15160

 

Piegāde: Pieejams
Krāsa
Daudzums:

Cena ar PVN:

15,72 €

Ātri žūstošās EcoTank tintes 112. sērijā ir ietvertas visas pigmenta tintes, kas ļauj iegūt pret izsmērēšanos un flomāsteriem noturīgas izdrukas. Ar šo uzticamo augstas kvalitātes tinti varat būt drošs, ka iegūsit lieliskas izdrukas ar skaidru tekstu un spilgtām krāsām. Ar vienu tintes komplektu, nemainot kasetni, ir iespējams izdrukāt vairākus tūkstošus lappušu.

Profesionālas kvalitātes izdrukas

Iegūstiet lieliskas izdrukas ar skaidru tekstu un spilgtām krāsām, izmantojot šo uzticamo augstas kvalitātes tinti. 112. sērijā ir ietvertas visas pigmenta tintes, kas ļauj iegūt asas, pret izsmērēšanos un flomāsteriem noturīgas izdrukas. Tā kā pigments ir ātri žūstošs, šī tinte ir lieliski piemērota abpusējai drukāšanai.

Drukājiet tūkstošiem lappušu

Tas ir iespaidīgi, cik daudz lappušu var izdrukāt tikai ar vienu tintes nomaiņas komplektu — līdz 7500 melnbaltām un 6000 krāsainām lappusēm1.

Vienkārši lietojams

EcoTank uzpildīšana ir vienkārša un tīra, jo tiek izmantotas atkārtoti noslēdzamas un intuitīvas tintes pudeles, kas novērš tintes pilēšanu. Pateicoties īpašam mehānismam, šīs tintes pudeles ļauj iepildīt tikai pareizās krāsas tinti.

Kvalitāte, uz kuru varat paļauties

Lai pastāvīgi sniegtu vislabāko rezultātu, oriģinālās Epson tintes un papīrs papildina Epson printerus. Kvalitatīvo Epson produktu klāsts ir augstākās tehnoloģijas ražošanas iekārtu un plašas un pastāvīgas pētniecības un izstrādes rezultāts.

C13T06C24A
7 vienības:

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: