EPSON EcoTank L6170
  • EPSON EcoTank L6170

EPSON EcoTank L6170

Preces kods: C11CG20402

Drukāšana bez kasetnēm

Nākamās paaudzes trīsfunkciju ierīci raksturo dažādas savienojumu iespējas, automātiskais dokumentu padevējs (ADF), abpusējā drukāšana un šķidro kristālu displejs.

Daudzums:
391,04 €
 

Konsultējies par produkta izvēli

 

Piegāde uz adresi

 

Konsultācija par produkta uzstādīšanu

EcoTank L6170

Samaziniet savas papildu izmaksas, izmantojot Epson EcoTank ITS printeri bez kasetnēm, kas ļauj samazināt drukāšanas izmaksas par pat 90%1. Nodrošinot īpaši zemas izmaksas par lapu, komplektācijā iekļautā tinte trīs gadiem2 ļauj izdrukāt līdz pat 14 000 melnbaltu un 11 200 krāsainu lapu3. Šis trīsfunkciju tintes printeris ir veidots biroju prasībām, nodrošinot drukas ātrumu 15 lapas minūtē4, abpusējo drukāšanu, 150 lokšņu priekšējo paplāti un 30 lapu ADF.

Īpaši ekonomisks

Pateicoties tā novatoriskajam dizainam, EcoTank ITS var samazināt drukas izmaksas par pat 90%1. Tam ir īpaši ietilpīga tintes tvertne, līdz ar to nav vajadzīgas nekādas kasetnes, turklāt tā komplektācijā ietilpst tinte, kuras pietiks līdz pat trim gadiem2. Ir pieejamas uzpildes pudeles par pieņemamu cenu.

Drukājiet tūkstošiem lappušu

Iegūstiet vairāk izdruku, pirms jāveic nākamā uzpilde. Pateicoties komplektācijā ietilpstošajai tintei, tas var izdrukāt līdz pat 14 000 melnbaltu un 11 200 krāsainu lapu3.

Iepazīstiet nākamo paaudzi

Pateicoties tam, ka tintes tvertne ir novietota priekšpusē, EcoTank ITS ir kompaktāks un daudz vieglāk lietojams. Tam ir moderna tintes uzpildes sistēma, kas ir veidota, lai minimizētu tintes izliešanas un nosmērēšanās risku. Jaunajās pudelēs ir ieviests mehānisms, kas nodrošina, ka tikai pareizās tvertnes tiek uzpildītas ar atbilstošo krāsu.

Biznesa kvalitātes funkcijas

Radiet izteiksmīgus un skaidrus tekstus, pateicoties PrecisonCore pastāvīgi iebūvētajai drukas galviņai un Epson oriģinālajai melnā pigmenta tintei. Tas ir veidots biroju prasībām, nodrošinot 150 lokšņu priekšējo paplāti, abpusējo drukāšanu, 30 lapu automātisko dokumentu padevēju (ADF) un drukas ātrumu 15 lapas minūtē4. Tam tiek nodrošināta viena gada standarta garantija un līdz pat trīs gadu papildu garantija5.

Drukāšana, neatrodoties pie galda

Izmantojot Wi-Fi un Wi-Fi Direct funkcijas, varat nosūtīt dokumentus no viedierīcēm, lai tos izdrukātu, izmantojot lietotni Epson iPrint6. Tas var arī saņemt failus no gandrīz jebkuras vietas pasaulē, izmantojot pakalpojumu Epson Email Print6.

Galvenās iezīmes

  • Īpaši zemas izmaksas par lapu: Samaziniet drukāšanas izmaksas par pat 90%1
  • Iekļauta tinte līdz pat trīs gadiem2: Izdrukājiet līdz pat 14 000 melnbaltu un 11 200 krāsainu lapu2
  • Nākamās paaudzes tintes uzpildes sistēma: Izbaudiet ērtu un tīru uzpildi ar modernajām tintes pudelēm
  • Mobilā drukāšana un savienojumi: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet un bezmaksas mobilās drukāšanas lietotnes6
  • Radīts biznesam: 30 lapu ADF, abpusējā drukāšana un 150 lokšņu priekšējā paplāte
C11CG20402

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: