EPSON EcoTank L5190
  • EPSON EcoTank L5190

EPSON EcoTank L5190

Preces kods: C11CG85403

Drukāšana bez kasetnēm

Iepazīstieties ar Epson nākamās paaudzes printeri bez kasetnēm. Šī četrfunkciju ierīce ar ADF ir viegli lietojama, kompakta, un tai ir vairākas savienojuma opcijas.

Daudzums:
376,30 €
 

Konsultējies par produkta izvēli

 

Piegāde uz adresi

 

Konsultācija par produkta uzstādīšanu

EcoTank L5190

Aizmirstiet raizes par drukāšanas izmaksām ar šo četrfunkciju EcoTank printeri bez kasetnēm. Izmaksas par vienu lapu ir īpaši zemas, pateicoties komplektācijā iekļautajai tintei, kuras pietiks līdz pat trim gadiem1, ietaupot līdz pat 90% no tintes izmaksām2. Šim kompaktajam A4 tintes printerim ir automātiska dokumentu padeve (ADF) un dažādas savienojuma opcijas, tostarp Wi-Fi, Wi-Fi Direct un Ethernet.

Īpaši ekonomisks

Trīs pilni gadi1 — lūk, cik ilgi jūs varat strādāt, neiegādājoties papildu tinti printerim L5190. Tas nozīme, ka varat ietaupīt līdz pat 90% no tintes izmaksām2. Nodrošinot īpaši zemas izmaksas par lapu, tas ļauj izdrukāt līdz pat 8100 melnbaltu un 6500 krāsainu lapu, izmantojot komplektācijā iekļauto tinti3.

Drukāšana bez kasetnēm

Ar tintes daudzumu, kas ir līdzvērtīgs līdz pat 82 kasetnēm2, šis EcoTank printeris nodrošina ilgāku darbību līdz nākamai uzpildes reizei. Tas izmanto īpaši augstas ietilpības tintes tvertni, lai pilnībā atbrīvotos no nepieciešamības izmantot kasetnes. Šis printeris, kurā apvienotas četras ierīces, ir aprīkots arī ar faksu un automātisku dokumentu padevi.

Iepazīstiet nākamo paaudzi

Pateicoties tam, ka tintes tvertne ir novietota printera priekšpusē, šis jaunais dizains ir kompakts, ļauj ērti veikt uzpildi un viegli apskatīt atlikušās tintes līmeni. Tam ir moderna tintes uzpildes sistēma, kas ir veidota, lai minimizētu tintes izliešanas un nosmērēšanās risku. Jaunajās pudelēs ir ieviests mehānisms, kas nodrošina, ka tikai pareizās tvertnes tiek uzpildītas ar atbilstošo krāsu.

Daudzveidīgi savienojumi

Izmantojot Wi-Fi un Wi-Fi Direct funkcijas, jūsu printeris var saņemt dokumentus no viedierīcēm, lai tos izdrukātu, izmantojot lietotni Epson iPrint4. Tam ir arī Ethernet ports.

Kvalitatīvs rezultāts

Pateicoties Micro Piezo drukas galviņai, EcoTank nodrošina uzticamu drukas risinājumu. Tam tiek nodrošināta viena gada standarta garantija, turklāt ir iespējami arī ilgāki papildu garantiju termiņi5.

Galvenās iezīmes

  • Tinte līdz pat trīs gadiem1: Komplektācijā ietilpstošais tintes daudzums ir līdzvērtīgs līdz pat 82 kasetnēm2
  • Īpaši ekonomiska drukāšana: Izdrukājiet līdz pat 8100 melnbaltu lapu un 6500 krāsainu lapu3
  • Nākamās paaudzes tintes uzpildes sistēma: Izbaudiet ērtu un tīru uzpildi ar modernajām tintes pudelēm
  • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet: Drukājiet no mobilajām ierīcēm
  • Četrfunkciju ierīce: Drukāšana, kopēšana, skenēšana un fotoattēlu drukāšana bez apmalēm
C11CG85403

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: