Epson ECOTANK L7160
  • Epson ECOTANK L7160

Epson ECOTANK L7160

Preces kods: C11CG15402

A4 fotoattēli un dokumenti

Šis A4 trīsfunkciju EcoTank printeris ir īpaši ekonomisks risinājums fotoattēlu drukai, abpusējai dokumentu drukai un ne tikai.

Daudzums:
610,70 €

EcoTank L7160

Šis daudzpusīgais A4 printeris bez kasetnēm spēj drukāt abpusējos dokumentus un daudz fotoattēlu ar ļoti zemām izmaksām. Tā komplektācijā ietilpst tinte, kuras pietiks līdz pat trim gadiem1, samazinot drukāšanas izmaksas par pat 90%2. To ir īpaši viegli lietot, un tas ir aprīkots ar SD karšu slotu, fotoattēlu drukāšanu bez apmalēm un diviem papīra uztvērējiem. Tas ir arī viegli uzstādāms, uzticams un izstrādāts uzpildīšanai bez liekiem sarežģījumiem.

Īpaši ekonomiska drukāšana bez kasetnēm

Trīs pilni gadi1 — lūk, cik ilgi jūs varat lietot printeri L7160, neiegādājoties papildu tinti. Tas nozīme, ka varat ietaupīt līdz pat 90% no tintes izmaksām2. Tā komplektācijā ietilpst tinte, ar kuru pietiks līdz pat 1500 fotoattēlu drukāšanai3 (10x15 cm), un tam ir īpaši ietilpīga tintes tvertne, tādēļ nav vajadzīgas nekādas kasetnes.

Daudzpusīgs A4 printeris

Drukājiet fotoattēlus un abpusējos dokumentus ar piecu krāsu tintes sistēmu, kas ietver melnu fotoattēlu tinti un melnu pigmenta tinti. Printeris ir aprīkots ar SD karšu slotu, bezapmaļu drukāšanu, diviem papīra uztvērējiem un LCD ekrānu.

Iepazīstiet nākamo EcoTank paaudzi

Pateicoties tam, ka tintes tvertne tagad ir novietota priekšpusē, EcoTank ir kompaktāks un daudz vieglāk lietojams. Tam ir moderna tintes uzpildes sistēma, kas ir veidota uzpildīšanai bez liekiem sarežģījumiem, pasargājot jūs no noplūdēm un tintes izlīšanas. Jaunajās pudelēs ir ieviests mehānisms, kas nodrošina, ka tiek iepildītas tikai pareizās krāsas.

Ērta drukāšana no mobilajām ierīcēm

Izmantojot Wi-Fi un Wi-Fi Direct funkcijas, varat nosūtīt failus no viedierīcēm, lai tos izdrukātu, izmantojot lietotni Epson iPrint4. Ir viegli atklāt jūsu Facebook fotoattēlu potenciālu, izmantojot lietotni Creative Print4, kas ļauj drukāt fotoattēlus un izveidot apsveikumu kartītes, krāsojamās grāmatas un daudz ko citu.

Drošības sajūta

EcoTank ir uzticams drukāšanas risinājums ar viena gada standarta garantiju, turklāt ir iespējami arī ilgāki papildu garantiju termiņi5.

Galvenās iezīmes

  • Drukājiet daudz fotoattēlu bez raizēm: Drukājiet līdz pat 1500 fotoattēlu, izmantojot komplektācijā iekļauto tinti3
  • Drukājiet dokumentus un fotoattēlus: Četras krāsvielas un melnā pigmenta tinte lieliskiem rezultātiem
  • Nākamās paaudzes tintes uzpildes sistēma: Izbaudiet ērtu un tīru uzpildi ar modernajām tintes pudelēm
  • Wi-Fi un lietotnes: Drukājiet no mobilajām ierīcēm
  • Trīsfunkciju ierīce ar 6,8 cm LCD ekrānu: Drukāšana, kopēšana, skenēšana un abpusējā drukāšana
C11CG15402

Specifiskas norādes

16 produktu tajā pat kategorijā: