Epson ColorWorks CW-C6500Ae
  • Epson ColorWorks CW-C6500Ae
  • Uzlīmju, etiķešu drukāšana

Epson ColorWorks CW-C6500Ae

Preces kods: C31CH77102

Uzlīmju printeris pēc pieprasījuma

Ar šo 8 collu krāsu uzlīmju printeri (ar automātiskas griešanas iespēju) iespējams veidot individuāli izstrādātas, dažādi pielāgojamas krāsu etiķetes, un tas atbalsta plašu uzlīmju izmēru klāstu.

Piegāde: Noliktavā pēdējās preces
Daudzums:
3 623,95 €

ColorWorks CW-C6500Ae

Šis digitālais četru krāsu uzlīmju printeris, kas darbojas pēc pieprasījuma, paver jaunas iespējas uzņēmumiem, kuriem jāapstrādā daudzi SKU, bet ir ierobežots laiks. Ierīce ColorWorks CW-C6500Ae paplašina Epson klāstu, pielāgojoties mazu līdz vidēju partiju klientu vajadzībām dažādos sektoros (pārtikas, ķimikāliju, dzērienu, ražošanas u.c. nozarēs).

Apdrukājamo materiālu daudzveidība

Ierīcē CW-C6500Ae iekļautas daudzas jaunas funkcijas, kas izstrādātas praktisku un radošu risinājumu nodrošināšanai. Tajā var izmantot apdrukājamos materiālus, kuru lielums ir no 25,4 mm līdz 215.9 mm, un tiek atbalstīti daudzi materiāli, tostarp pat papīrs ar faktūru. Praktiski tas nozīmē, ka ar ColorWorks klāsta uzlīmju printeriem var apdrukāt visu, sākot ar pavisam nelielām elektronisko cigarešu šķidruma pudelīšu uzlīmēm un beidzot ar lielām, izturīgām uzlīmēm, kas piemērotas ķimikāliju tvertnēm. Turklāt ar novatorisko pārvietojamo sensoru iespējama drukāšana uz jebkuras formas, un nav nepieciešama otrā fasonveida uzlīme.

Kompakts un ērti lietojams

Printeris CW-C6500Ae ir izstrādāts tā, lai būtu ļoti draudzīgs lietotājam. Visas darbības var veikt no priekšpuses, tādējādi samazinot darbināšanai nepieciešamo telpu. Rulli var nomainīt gan no priekšas, gan no labās vai kreisās puses. Mēs esam izstrādājuši arī vairākus tehniskus rīkus, kas atvieglo printera pārvaldību, konfigurēšanu un apkopi, tostarp: rīkus tīmekļa interfeisa un printeru kopuma pārvaldībai, attālai konfigurēšanai, apkopei un pārraudzībai.

Drukas kvalitāte

Šis uzlīmju printeris nodrošina standarta labas kvalitātes un augstas izšķirtspējas četru krāsu drukas izvadi, kā arī krāsu saskaņošanas funkciju (ICC profilu un krāsu saskaņošanas rīku katra punktā), radot iespaidīgas, pamanāmas krāsu uzlīmes pēc pieprasījuma.

Ērta integrēšana

Visi šī klāsta modeļi ir integrējami. SAP tiešais atbalsts, ESC Label, Linux un Mac draiveri.

Galvenās iezīmes

  • Apdrukājamo materiālu daudzveidība: Paplašināts apdrukājamo materiālu atbalsts. Uzlīmju platums no 25,4 mm līdz 215.9 mm
  • Kompakts: Vienkārša, neuzkrītoša konstrukcija ar darbināšanas iespējām priekšējā panelī
  • Automātiska griešanas iespēja: Ķīmiskiem, pārtikas un dzērienu produktiem, dārzkopības materiāliem un loģistikai — primārā un sekundārā marķēšana.
  • Attālā pārvaldība: Attālā konfigurēšana, apkope un pārraudzība
  • Naudas ietaupīšana: Nav nepieciešams iepriekš apdrukāts uzlīmju krājums. Pilna krāsu druka uz tukšām uzlīmēm
C31CH77102

Datu lapa

Sērija
ColorWorks

Specifiskas norādes

Lejupielādēt

CW-C6500Ae datasheet

Pilna informācija par iekārtu

Lejupielādēt (1.61M)

Jums varētu arī patikt

12 produktu tajā pat kategorijā: